MENU
dualni-kamera-do-auta-cel-tec-k1s

Ideální investice – duální kamera do auta…

7. 8. 2017 • Novinky, Zajímavosti

Nákup autokamer je dnes zcela běžný. Pořizujeme si je kvůli zdokumentování cest i jako spolehlivého hlídače. Technologie jdou ovšem mílovými kroky kupředu, takže zákazník může při výběru lehce tápat. Která by mohla být ta nejlepší autokamera? Ideální jsou kamery, které jsou nenápadné, nebrání řidiči ve výhledu, a přitom jsou spolehlivé a mají kvalitní obraz. Novinkou na trhu je ale v současnosti velice vyhledávaná duální kamera, která může snímat situaci před i za vozidlem. Samozřejmostí je, že kamera snímá obraz ve FULL HD rozlišení a tato kamera do auta FULL HD má na trhu s nabídkou palubních autokamer své pevné místo.

Nejlepší kamera do auta bude rozhodně ta, která bude splňovat naše požadavky a přání. Náročný zákazník se ale s běžnou základní autokamerou nesmíří a chce určitě něco víc. Sleduje novinky a sáhne po nejnovějším typu. Ten v současnosti představuje duální kamera do auta, která nejenže snímá obraz před i za autem, ale má spoustu dalších vylepšených funkcí. Ostře zaznamená obraz v noci nebo za špatných světelných podmínek. Má široký úhel záběru. Kamera může podporovat funkci upozornění na radary nebo nebezpečná místa, pokud je vybavena i GPS modulem.

Záznamy zachycené autokamerou mohou posloužit jako velice důležité podklady při řešení dopravních přestupků nebo dokonce trestných činů. Mají důkazní hodnotu, takže mohou usvědčit pachatele (například zachycením SPZ vozidla), v případě, že na místě činu nikdo jiný nebyl. A jistěže oceníte i snímání kamery v situaci, kdy se vandalové rozhodnou vám auto poškodit nebo vykrást. Ať už se rozhodnete pro jakoukoli, je pořízení palubní kamery do auta bezpochyby rozumné řešení.

Z bohaté nabídky nejlepších autokamer můžete vybírat na eshopu Cel-Tec.cz

.

« »