3584

Princ Harry prodává své Audi RS6. Může být klidně vaše, ale stojí balík

6. 8. 2018 • Novinky, Zajímavosti

Audi RS6 je pořádná pecka sama o sobě. Představte si ale, že v těch přepychových sedadlech seděl samotný princ. Tento pocit si můžete dopřát, pokud máte pořádně tlustou peněženku.

I když byste si mohli myslet, že královská rodina bude jezdit výhradně v domácích autech, není tomu tak. Princ Harry z Velké Británie si toto auto opatřil teprvě loni před svatbou s americkou herečkou Meghan Markle. Mnoho s ním proto neujel. Na portálu AutoTrader se tak objevil téměř nový skvost, který má tu nejlepší možnou historii.

Auto má najeto méně než 7500 kilometrů a příplatkovou výbavu za statisíce. Nenajdeme tu sice nic, co by nebylo běžně možné objednat při koupi tohoto Audi, ale na druhé straně téměř vše, co se objednat dá.

Kromě silného čtyřlitrového osmiválce se dvěma turby a výkonem 445 kW tak v autě dostanete i panoramatickou střechu, zatmavené skla, odblokování omezovače rychlosti a mnoho další výbavy. Celá tato paráda vás vyjde přibližně na 2 000 000 korun. Není to málo peněz. Nové Audi RS6 však stojí klidně o milión více a u tohoto kousku si můžete být jisti jednou věcí – na ceně, díky svému rodokmenu, v budoucnosti už jen poroste.

.

« »

MENU