1564323817-nehoda-audi-q76

Nehoda Audi Q7 v Rusku. SUV rozsekl na polovinu a odkráčel po svých

7. 8. 2019 • Novinky

Nadpis a první obrázek části velkého pevného auta je šokující, ale slovo Rusko dává věci trochu jiný rozměr. Proč? Neboť Rusko je, nejen co do provozu, stále divoká krajina, kde si na cestách dělá každý, co chce. Tato nehoda Audi Q7 pověst země s divokým provozem potvrzuje. Událo se to v hlavním městě, Moskvě, ne někde na zapomenutém cípu největšího státu světa. Šofér doslova rozstřelil Audi Q7 na dvě poloviny.

Policisté našli na místě, kromě dvou celých polovin auta, i větší trosky. Například zadní sedačku za řidičem! Co však na místě chybělo byl řidič. Sprostí mají opravdu štěstí a nejenže přežil, ale z místa nehody dokonce ujel. Podle svědků ve vysoké rychlosti vrazil bokem auta do sloupu pouličního osvětlení a zbytek vidíte na fotkách.

Zarážející je i samotné roztržení Audi. Je možné, že tato naftová Q7 za sebou už nehodu měla. Těžko je totiž uvěřitelné, že toto pevné a velké auto je možné nehodou rozpůlit tak, jakoby ho stříhali hasiči. Po špatné opravě to je už ale jiný příběh.

.

« »

https://myrosatis.com/wp-content/uploads/2021/03/21210305car-air-purifier.html https://www.autojournal.cz/how-to-use-baking-soda-to-deodorize-refrigerator/