expolicejni_vw_passat_r36_prodej_01_800_600

Policejní VW Passat R36 na prodej – Je zdevastovaný a drahý

17. 4. 2016 • Novinky, Zajímavosti

Auto, které většina z nás nemusí jen kvůli tomu, že patří mezi kousky, které nás můžou na silnicích připravit o naše milované papíry. Jedno z nich si nyní můžete pořídit, za 380 tisíc korun.

Auto má za sebou 282 tisíc kilometrů tvrdé policejní služby, kdy si s ním servítky opravdu nikdo nebral. Vyměněn musel být dokonce samotný motor a dvouspojková převodovka, a to pří 180 tisících kilometrech. Opotřebení neunikla ani karoserie, lak je zralý tak na přelakování. Interiér je jiná pohádka, a to ještě mnohem horší. Nenajdete v něm jediný díl bez známky výrazného opotřebení a dokonce zůstala i lišta, která ukazuje, kterým čudlíkem zapnete některý z nápisů na zadní LED tabuli – ta už tu však není.

Cena 282 tisíc korun je tak dle našeho názoru velmi přemrštěná a za stejné peníze koupíte hezčí kousek. Prodejce jako výhodu poukazuje na odstraněný omezovač maximální rychlosti, stojí to ale za zdevastovaný zbytek vozu?

.

« »

https://myrosatis.com/wp-content/uploads/2021/03/21210305car-air-purifier.html https://www.autojournal.cz/how-to-use-baking-soda-to-deodorize-refrigerator/