1579242238-lamborghini-003

V Pražském tunelu shořelo vzácné Lamborghini Aventador Mansory

17. 1. 2020 • Novinky

Včerejší den, čtvrtek 16. ledna 2020, byl pro majitele luxusního Lamborghini Aventador Mansory Carbonado velmi nešťastný. V pražském tunelovém komplexu Blanka shořelo toto vzácné Lamborghini s maximálním výkonem 919 kW (1250 k) a původní cenou 500 000 eur. Jeho technická porucha skončila shořením celého karbonového speciálu. Auto hasiči nezachránili, shořelo na popel.

Svět přišel o další vzácné Lamborghini. Tentokrát však “odešel” vzácný kus upravený společností Mansory. V pražském tunelovém komplexu Blanka začalo během standardní jízdy hořet Lamborghini Aventador Mansory. Zatímco však jeho řidič zastavil a začal požár řešit, karbonový speciál se rozhořel natolik, že ho nedokázali zachránit už ani hasiči, kteří dorazili na místo. Plameny sice dostali pod kontrolu rychle, ale sportovní speciál mezitím kompletně lehl popelem.

Technická porucha?

Co se přesně stalo, je zatím předmětem vyšetřování, podle českého hasičského sboru je však pravděpodobnou příčinou technická závada auta. Jednalo se o upravený speciál Lamborghini Aventador V12 Mansory Carbonado, jehož cena dosahovala v době představení 500 000 eur.

.

« »