carsa

Značka auta může prozradit, jak jste na tom se sexuálním životem

31. 12. 2019 • Novinky

Ťukáte si na čelo, že jsme se v redakci úplně zbláznili a nevíme už o čem bychom psali? Ne tak docela. Netradičnímu výzkumu se věnoval německý erotický web JOYclub, který se zaměřil na svou početnou komunitu. Z výsledků vám budou oči přecházet. Dotazovaní byli napříč sociálních vrstev a společenským statutům. Pozitivní závěr výzkumu uvádí, že více jak dvě třetiny lidí jsou se svým intimním životem spokojeni.

Bez ohledu na pohlaví, jsou to právě řidiči Porsche, kteří jsou se svým intimním životem spokojeni a mají sex nejčastěji a to právě ve svém autě. Jako další více méně spokojení jsou řidiči vlastnící modely aut Volvo nebo Mercedes. Co se týče majitelů vozidel Volvo, o nich se říká, že jsou vyrovnaní a spolehliví jedinci, mají tedy stejně tak vyrovnaný sexuální život a netrpí téměř žádnou frustrací. Majitelé vozidel Mercedes si užívají sexu několikrát týdně ba dokonce i denně. Naopak podíváme-li se na poslední místa, jsou to řidiči Seatu a Škodovky, jejichž sexuální život není tak výrazný, jak se na první pohled může zdát. JOYclub uvádí, že pouhých 40 procent majitelů těchto vozů jsou se svým sexuálním životem spokojeni.

Více než pětina řidičů z této skupiny uvádí, že jsou spíše deprimovaní a frustrováni svým sexuálním životem. Zvláštní kategorii pak přebírají elektromobily. Jak jinak. Majitelé těchto vozů nemají sex denně, někdy ani týdně, přesto svůj stav hodnotí pozitivně. Napadá vás otázka, proč tomu tak je? Odpověď je jednoduchá. Tito řidiči často masturbují. A ti, kdo vlastní mini auta, jako například Smart, o nich se uvádí, že více jak 72 procent řidičů si udělá ve svém autě dobře i několikrát týdně.

Výzkum je svým způsobem zajímavý a úsměvný. Přesto musíme souhlasit, že auto samo o sobě je považováno za oblíbené místo pro sexuální dobrodružství, a to napříč všemi státy i věkovými kategoriemi. Milostné hrátky v autě si užívá více než 85 procent žen i mužů. Nejoblíbenější polohy jsou ty na zadních sedadlech, ostatně, kdo by se chtěl mačkat vepředu na volantu? Dále pak na přední kapotě a na posledním místě až hrátky na předním sedadle spolujezdce.

Ať už to vy sami máte jakkoli, nezapomeňte si před svým sexuálním dobrodružstvím zatáhnout řadící páku, ať nakonec vaše dobrodružství nebude stát víc, že byste chtěli.

.

« »