bmw-3series-gt-spied-2_b

BMW 3GT na prvních špionážních fotkách

5. 12. 2012 • Novinky

BMW řady 3 GT bylo přichyceno úplně bez maskování ještě před svou premiérou v Ženevě. Poštěstilo se rovnou dvakrát, stříbrná varianta je vybavena paketem M-Sport.

3 GT je postavena na prodloužené platformě řady 3, stejně jako je tomu u většího modelu 5 a 5 GT. Přední partie jsou shodné se standartní “trojkou”, směrem vzad je však všeho více. Týká se to jak místa pro cestující vzadu (prostor pro nohy i nad hlavou), tak pro zavazadlový prostor.

Nabídka motorů bude s největší pravděpodobností identická s menším bratrem. Očekávejte tedy paletu čtyř a šestiválců v benzínovém i naftovém provedení. Do budoucna zdědí možná i plánovaný tříválec a hybridní ústrojí. Ke všem motorům bude v nabídce osmistupňový automat.

Stříbrné varianta na obrázcích je verze M-Sport. Má větší litá kola a jiný přední a zadní spoiler. Změny na podvozku a řízení jsou zatím neznámé, pokud vůbec nějaké jsou. Ceny ve Velké Británii budou začínat na částce 33 000 liber, což je asi 1 milion korun. U nás lze čekat ceny o něco nižší.

.

« »

https://myrosatis.com/wp-content/uploads/2021/03/21210305car-air-purifier.html https://www.autojournal.cz/how-to-use-baking-soda-to-deodorize-refrigerator/