Inzerce

Stáhněte si naši PDF prezentaci s kompletním ceníkem pro více informaci


Základní důvody proč inzerovat právě u nás

návštěvnost přesahuje 500.000 reálných uživatelů

- patříme mezi nejsledovanější české motoristické weby, píšou pro nás profesionálové a máme jednu z nejkvalitnějších produkcí (video, fotografie…)

- přesně definovaná cílová skupina

- většina návštěvníků spadá do vyšší příjmové skupiny

- nejsme klub ani fórum majitelů starých automobilů, ale sofistikovaný magazín

- také licence ISSN potvrzuje naši žurnalistickou profesionalitu

- jsme na předních pozicích ve vyhledavačích

- cena a forma reklamy je zcela individuální

- náš zákazník, náš pán

- jsme upřímní a poctiví, neděláme dumpingové ceny

Našimi čtenáři jsou predevším muži (90% uživatelů) ve věku 15 – 70 let, kteří používají pravidelně internet v práci i doma jako nástroj pro získávání informací i pro zábavu. Velké množství uživatelů navštěvuje náš magazín s evidentním zájmem o koupi vozů hledající zde potřebné informace, které pomůžou v poslední fázi nákupního jednání.

Automobily jsou jedním z nejvíce „fungujících“ segmentů na internetu. Většina zákazníků kupujících nový či ojetý vůz získává informace nejdříve na internetu (nabídky, akce, možnosti). Auto Journal je proto nepostradatelný marketingový nástroj významných prodejců automobilů, značkových servisů ale i provozovatelů bazarů. Není však pravdou, že inzerce na takto cíleném médii je vhodná pouze pro výše uvedené subjekty. Uživatelé navštěvující náš server prokazují zájem i o jiné výrobky nesouvisející s automobilismem.

Uživatelé magazínu Auto Journal převyšují průměr českého internetu dle pozice v zaměstnání ve skupině soukromých podnikatelů, vyššího a nižšího managementu na úkor skupiny studentů. Přehled formátu, reference, podrobné informace o profilu čtenářů a sledovanosti serveru zašleme na požádání. Nabízíme Vám osobní přístup a zcela individuální řešení Vámi zadaných kriterií pro maximalizaci efektivnosti Vaší inzerce.

Stáhněte si naši PDF prezentaci s kompletním ceníkem pro více informaci

Na mediálním trhu nás zastupuje:

Mediální skupina MAFRA

2 Responses to Inzerce

 1. Albert Tuman says:

  Žádáme o zpětný odkaz

  “Ahoj,

  Rádi přispíváme blogovým příspěvkem na vaše stránky autojournal.cz. Nabízíme příjmy pro webové stránky ve formě placených odkazů na obsah. Jaké jsou vaše poplatky a pravidla týkající se sponzorovaného obsahu na vašem webu? Souhlasíte s povolením vkládání odkazů na hazard do obsahu?

  Doufáme, že se vám ozveme.”

 2. Good morning,

  My name is Tiago and I am contacting you on behalf of G13 Advertising, a Marketing Agency that buys online advertising space to promote our partner sports betting brands. Whithin our client portfolio are portals like “ESPN” or “The Sun” among others, and we would like to take this opportunity to discuss a partnership opportunity with your website.

  Our banners show only once every 24h to be the less intrusive possible and our Deals require no exclusivity. Our payments are made in advanced of the campaigns (48h max after the ad is online).
  Are you available to examine our proposal?

  Please let me know at your earliest convenience, we are hopefull we can discuss further details.
  Look forward to hear from you.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>