Inzerce

Stáhněte si naši PDF prezentaci s kompletním ceníkem pro více informaci

Základní důvody proč inzerovat právě u nás

- návštěvnost přesahuje 1 000 000 reálných uživatelů
- zobrazujeme se na dvou nejnavštěvovanějších HP v Česku – seznam.cz a jako jediné automotive médium i na idnes.cz
- patříme mezi nejsledovanější české motoristické weby, píšou pro nás profesionálové a máme jednu z nejkvalitnějších produkcí (video, fotografie…)
- přesně definovaná cílová skupina
- většina návštěvníků spadá do vyšší příjmové skupiny
- nejsme klub ani fórum majitelů starých automobilů, ale sofistikovaný magazín
- také licence ISSN potvrzuje naši žurnalistickou profesionalitu
- jsme na předních pozicích ve vyhledavačích
- cena a forma reklamy je zcela individuální
- náš zákazník, náš pán
- jsme upřímní a poctiví, neděláme dumpingové ceny

Našimi čtenáři jsou především muži (90% uživatelů) ve věku 15 – 70 let, kteří používají pravidelně internet v práci i doma jako nástroj pro získávání informací i pro zábavu. Velké množství uživatelů navštěvuje náš magazín s evidentním zájmem o koupi vozů hledající zde potřebné informace, které pomůžou v poslední fázi nákupního jednání.

Automobily jsou jedním z nejvíce „fungujících“ segmentů na internetu. Většina zákazníků kupujících nový či ojetý vůz získává informace nejdříve na internetu (nabídky, akce, možnosti). Auto Journal je proto nepostradatelný marketingový nástroj významných prodejců automobilů, značkových servisů ale i provozovatelů bazarů. Není však pravdou, že inzerce na takto cíleném médii je vhodná pouze pro výše uvedené subjekty. Uživatelé navštěvující náš server prokazují zájem i o jiné výrobky nesouvisející s automobilismem.

Uživatelé magazínu AutoJournal převyšují průměr českého internetu dle pozice v zaměstnání ve skupině soukromých podnikatelů, vyššího a nižšího managementu na úkor skupiny studentů. Přehled formátu, reference, podrobné informace o profilu čtenářů a sledovanosti serveru zašleme na požádání. Nabízíme Vám osobní přístup a zcela individuální řešení Vámi zadaných kriterií pro maximalizaci efektivnosti Vaší inzerce.

Stáhněte si naši PDF prezentaci s kompletním ceníkem pro více informaci

Na mediálním trhu nás zastupuje:

autojournal.cz