Černý bizon Infiniti G37 od Wald International

1. 1. 2012 • Novinky, Tuning

Přestože magazín Autojournal.cz věnuje tuningovým úpravám na svých stránkách dostatek prostoru, luxusní automobilka Infiniti zůstávala spíše stranou naší pozornosti. To se však změnilo s příchodem Černého bizona, jak zní název originální úpravy modelu G37 společností Wald International.

Pro Infiniti G37 (v Japonsku prodávané jako Nissan Skyline V36) je připraven atraktivní body-kit obsahující agresivní přední nárazník s výraznými otvory sání vzduchu a LED diodami sloužícími pro denní svícení. Dále se Infiniti zbavilo chromované masky chladiče, kterou nahradila stejná, leč kompletně v barvě karoserie. Mezi další prvky ozvláštňující exteriér patří boční prahy, decentní křídlo umístěné na víku zavazadlového prostoru a difuzor s integrovaným brzdovým světlem a čtveřicí koncovek výfukového systému.

Budoucí majitelé si navíc budou moci vybrat z celé řady litých kol o velikosti 20 palců navržených přímo pro tuto limitovanou edici. A aby toho nebylo málo, tak G37 dostalo také snížené odpružení a sportovní výfukový systém. Wald International však bohužel nezveřejnil jedinou informaci o tom, jaké změny se udály pod přední kapotou.

.

« »

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

autojournal.cz