Fotografie Porsche Cayenne Coupe

2. 1. 2011 • Ostatní, Tuning

Chcete mít sportovní SUV pouze s jedním párem dveří,  model Range Rover Evoque Vás příliš nenadchl, ale nechcete čekat až se začne vyrábět nové Porsche Cajun? Tunerská dílna Merdad vám nabízí jednu možnost. Jedná se o ultimativní řešení modelu Porsche Cayenne, který jsme mohli poprvé vidět na videu na MPH, konající se už minulý listopad. Avšak až dnes Merdad zveřejnil několik fotografií, které Vám přinášíme.

Balíček obsahuje upgrade výkonu 4,4 litrového osmiválce, ze sériových 367kW (500 koní) na 552kW (750 koní). Jedná se tak o přesně 50% nárůst výkonu. Ohromující. Toto 750-ti koňové monstrum by podle výrobce mělo zrychlit z 0 na 100km/h za 4,4 vteřiny. Maximální rychlost bude omezena na 250km/h. Přeji jen se jedná o vůz kategorie SUV.

Kromě pouze jednoho páru dveří můžeme vidět nový přední nárazník s integrovaným pásem LED diod pro denní svícení a většími nasávacími otvory,  zadní nárazník se čtveřicí koncovek výfuku, boční prahové nástavce, zadní přítlačné křídlo s brzdovým světlem a velká 22“ kola z lehkých slitin. To vše je vyvedeno v černé barvě. Interiér je čalouněn kombinací kůže a alcantary v odstínech černé a červené barvy.

O designu si každý udělá obrázek sám. Musím však podotknout, že výsledek vůbec nepůsobí přeplácaně nebo jiným způsobem nepatřičně. Pouze jedny dveře na každý straně vozu dodaly styl a originalitu. Za jakou cenu a zda se nejedná pouze o prototyp však Merdad neuvedl.

.

« »

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

autojournal.cz