Mercedes CLS C218 v podání Lorinseru

25. 7. 2011 • Novinky, Tuning

I během okurkové sezóny tuningoví úpravci nelení a chrlí na trh jednu novinku za druhou. Mezi takové společnosti se může zařadit i německý Lorinser, který se pustil do úpravy modelu CLS od automobilky Mercedes-Benz.

A úpravu vzal hezky z gruntu. Zaměřil se jak na aerodynamický kit, tak na zvýšení výkonu motoru. Tím je v tomto případě pohonná jednotka 350 CGI posílená o nové sání, řídící jednotku a výfukový systém, která je vyladěná na konečných 237kW (322 koní) a rovných 400Nm točivého momentu. Hodnota maximální rychlosti pak vzrostla o 15km/h na 265km/h.

Podívejme se však také na atraktivní exteriér, na kterém nás jistě zaujme nový přední nárazník v kombinaci s širšími blatníky a bočními prahy. Na zadní straně se pak zabydlel zadní nárazník s integrovaným brzdovým světlem a čtveřicí koncovek sportovního výfukového systému z nerezové oceli. Záď obohacuje také nový decentní spoiler na víku zavazadlového prostoru.

Celou úpravu nakonec zakončují kola z lehkých slitin o velikostech 19 nebo 20 palců a sportovní pružiny, které vůz přiblíží k zemi o 25mm.

Pokud se ptáte, kolik tato úprava bude stát, tak věřte, že nejde o nic levného. Jen bodykit Vás přijde na 8,230 euro a cena se zdvojnásobí, když přikývnete k úpravě motoru a výměně kol.

.

« »

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

autojournal.cz