7e32e061-dacia-sandero-stepway-escape-3

Nelimitovaná Dacia Sandero v limitované edici čítající 400 kusů

22. 10. 2018 • Novinky

Vedle opravdu horkých novinek stojí na autosalonu v Paříži i tato Dacia Sandero. Sama automobilka o ní prohlašuje, že to jedno z nejlimitovanějších aut, jaké kdy vyrobila. V edici se jménem Escape (=únik) vznikne těchto Sander pouze 400. Ale čím jsou tak výjimečné?

Především svým příběhem…
V červenci totiž automobilka vyhlásila soutěž na nový design pro Sandero s tím, že vítězi se splní designérský sen, protože jeho auto půjde do výroby. A tak se soutěžilo…

Povolaní lidé v automobilce se museli postupně prokousat stovkami návrhů, aby nakonec vybrali tři nejlepší, které veřejnost uvidí. Poté už hlasovali sami lidé. Ti přispěli více než 100 000 hlasy a vítězné auto jich získalo přes 38 000. Autorem designu s názvem Escape je slečna, Flora Jammes. Té se nakonec opravdu splní sen a svůj výtvor uvidí jezdit po ulicích.

Escape, kam se podíváš
No a samotné Sandero? Půjde prý výhradně o provedení Stepway, které se liší oplastováním spodní části a mírně svalnatějším vzhledem. Kouzlo edice Escape pak spočívá ve speciálním nástřiku kapoty s mizejícím názvem Escape, pímenky Stepway pod zpětnými zrcátky v podobném duchu, vzorované střeše, nebo v ozdobení B i C sloupků.

Uvnitř žádné změny nečekejte a pod kapotou už vůbec ne. Jde zkrátka o limitovanou edici nelimitovaného vozu. A tam se každá změna počítá!

.

« »

https://myrosatis.com/wp-content/uploads/2021/03/21210305car-air-purifier.html https://www.autojournal.cz/how-to-use-baking-soda-to-deodorize-refrigerator/