Fabia Monte Carlo

Škoda Fabia Combi Monte Carlo a Roomster Noire v Ženevě

7. 3. 2013 • Novinky

Škoda na autosalonu v Ženevě představila dvě nové edice svých automobilů. Prvním je Combi varianta Fabie Monte Carlo, druhým Roomster v provedení Noire.

Fabia Combi Monte Carlo navazuje na stejně upravenou verzi hatchback. Exteriér vozu byl vylepšen černou mřížkou chladiče, sportovně vypadajícími plasty karoserie, sníženým sportovním podvozkem a zatmavenými předními světlomety. Celé to doplňují černé detaily a tmavá litá kola o průměru 16 palců. V interiéru mnoho úprav není, nejviditelnější jsou asi sportovní sedadla potažená dvoubarevnou kůží. Dále zde najdeme tříramenný volant a hlavici řadící páky potaženou perforovanou kůží s červeným prošíváním. Tato speciální edice obsahuje také kovové pedály a speciální plakety na prazích.

Roomster Noire, jak již název napovídá, je celý laděn do tmavých barev. Zatmavená jsou opět přední světla a mřížka chladiče, litá kola boční skla. Černé je i lízátko na předním spoileru zadní difuzor, zrcátka i mlhovky. Za příplatek dostanete i černou střechu. Lak karoserie ale může mít jednu z pěti barev: Corrida Red, Brilliant Silver, Candy White, Black Magic a Capuccino Beige. Změny v interiéru jsou totožné jako u Fabie Monte Carlo.

U obou verzí si lze zvolit z kteréhokoliv motoru v nabídce, nejste tak omezeni jako například u Fabie RS jedním motorem.

.

« »

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

autojournal.cz