19549001481710370362

Škoda Superb Combi Scout – Již brzy!

5. 6. 2012 • Novinky

Dnes tu budeme mít opět nějakou tu zprávu “z domova”, jelikož tuzemská automobilka Škoda Auto oficiálně oznámila plány na výrobu oplastovaného Superba. To vám sice nepomůže k tomu, aby se z vašeho Superba stal automaticky offroad, ale s nějakými těmi plasty, zvýšeným podvozkem a haldexem určitě na svou chatu dojedete bez problémů.

Je tu ale informace, že Superb Scout se možná nebude jmenovat Scout, nýbrž Outdoor, ale to je zatím nepotvrzené info, takže se nechceme pustit do žádných spekulací. Je ale možné, že se Škodovka k označení Scout vrátí. Oplastovaný Superb s haldexem se bude nabízet pouze ve variantě kombi a jak řeklo samo zastoupení Škody, tento model bude určen “náročným zákazníkům s aktivním životním stylem”. :-D Ano, přesně takoví si kupovali i Octávii Scout.

Jak je již tedy patrné, Superb dostane nové plastové nárazníky, lemy blatníků a boční prahy. Samozřejmostí budou také nová kola, o kterých ještě nemáme žádné informace. Co ale víme, je to, že se tato verze bude nabízet se všemi motory, vyjíma verze Greenline.

Pokud se vám Superb zalíbil, zapřísáhneme se, že jakmile budeme vědět více, budete o tom včas informováni.

 

.

« »