3229920_

Toto je nejdražší dům na prodej v USA – Dostanete k němu i sbírku aut, třeba Bugatti Veyron a Pagani Huayra

19. 5. 2017 • Novinky, Zajímavosti

V USA je hodně zvláštních věcí a ani dnes tomu nebude jinak. Na tamním trhu realit se totiž objevil dům, který je nejdražší prodávanou nemovitostí za historii této velké země. Možná si říkáte, proč o tom píšeme, dům přece nemá kola, ale nakonec se budete hodně divit.

Tento dům, tedy spíše super-luxusní vila, se nachází v Bel Air na okraji Los Angeles v Kalifornii a už sám o sobě nabízí nevídané kvality. Postavil si ho developer Bruce Makowsky a má vše, na co si vzpomenete – dokonalý výhled, obrovský bazén, 12 ložnic, 21 koupelen, 6 barů, masážní místnost, posilovnu, bowling, kino pro 40 lidí, služebnictvo zaplacené na dva roky, vinné sklepy a spoustu dalších vychytávek. Nechybí ani vinný archiv a sladkosti v hodnotě 5 milionů korun nebo vrtulník Bell 222 ze seriálu Airwolf, sbírka obrazů a velká sbírka aut od 30. let až po současnost, která má cenu 770 milionů korun.

V této sbírce automobilů se nacházejí opravdové skvosty – Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport Vitesse, Pagani Huayra, Ariel Atom, několik Bentley, Rolls-Royců, Lamborghini Gallardo, Ferrari 488 GTB, Spyker C8, Mercedes-Benz 540 K Special Roadster z roku 1936 a spousta dalších. Hezké doplňky k jednomu domu, že?

Pomalu se dostáváme k ceně, která je stejně dech vyrážející jako výše zmíněný vozový park, tato vila na 924 Bel Air Rd totiž vyjde na 6.4 miliardy korun.

.

« »

https://myrosatis.com/wp-content/uploads/2021/03/21210305car-air-purifier.html https://www.autojournal.cz/how-to-use-baking-soda-to-deodorize-refrigerator/