maxresdefault

Toto je opravdový ráj aneb nejlepší sbírka aut, jakou jsme viděli

11. 2. 2019 • Novinky, Videa, Zajímavosti

Známý youtuber, Shmee150, jehož manažerem je mimochodem jeden český petrolhead, vyrazil do zemí blízkého východu, konkrétně do Bahrainu, kde ho jeden ze šejků pozval do garáže. Do garáže z níž si prostě musíte sednout na prd… ZADEK!

Je tu všechno. Ne vážně! Opravdu všechno. Nejvzácnější Koenigsegg Agera RS, ta nejlepší Lamborghini, kompletní sbírka pěti hypersportů Porsche včetně jediného Porsche 911 GT1 generace 993, které smí na silnici. Nechybí pětice těch dost možná nejzajímavějších Ferrari, jaká kdy spatřila svět, no a aby toho nebylo málo, tak v opačném konci garáže stojí Bugatti Veyron po boku mladšího sourozence, Chironu.

Klasiky

A ptáte se na klasiky? Co třeba Shelby Cobra, se kterou jezdil sám Carroll Shelby, nebo ten samý Aston-Martin, který řídil James Bond? A co byste řekli na Jaguar E-Type s vidlicovým dvanáctiválcem, zatímco za vašimi zády stojí nové Porsche GT2 RS po boku Porsche 911 GT3 RS, které doplňuje první čtyřlitrová „Devětsetjedenáctka“, GT3 RS 4.0 generace 997.

Italové

Že jste spíš na italské stroje? Lamborghini Revénton s výrobním číslem 1 – líbí? A málem bychom zapomněli. Nejslavnější filmové MINI, tou dobou se ještě jmenovalo Austin Rover Mini doplňují v britském portfoliu všechny nejzajímavější McLareny, které kdy směly na silnici. Ať už jde o hypersportovní McLaren P1, ikonický McLaren F1, či brutální a nespoutaný McLaren Senna, který je prý tím nejrychlejším dílem, jaké kdy opustilo továrnu ve Wokingu nedaleko hrabství Surrey.

Nemocnice…

A to jsem rozhodně nevyjmenoval všechny vozy z té v současnosti asi nejlepší automobilové sbírky na světě. Jinými slovy rájem na zemi pro každého automobilového fandu. Takže pokud stále nevíte, co budete v následujících zhruba 20 minutách dělat, teď máte jasno. Jen pozor na spodní čelist, až vám spadne, měli bystě vědět, že nahodit ji zpět do pantů umějí pouze na chirurgické ambulanci.

.

« »

MENU