Vorsteiner Veritas 015

Vorsteiner představuje Range Rover Veritas

24. 2. 2014 • Novinky, Tuning

Tuner Vorsteiner s hrdostí slaví deset let úprav svých automobilů a při té příležitosti představuje několik stylingových úprav. Jednou z nich je i Range Rover Veritas. Jedná se o sadu karbonových karosářských dílů a kol, které propůjčí vrcholnému SUV ještě luxusnější nádech, než má doposud.

Na karoserii nasadil Vorsteiner nový přední a zadní nárazník a boční prahy. Vše je ručně vyrobeno z karbonu a kromě stylu byl brán zřetel také na zachování všech vlastností a funkcí, kterými disponují originální díly, prostupnost terénem nevyjímaje.

Veritas obouvá obří kola vybroušená z jednoho kusu hliníku. Název Vorsteiner Sport Race Forged VSR-163 skrývá desetipaprskové ráfky o rozměru 24×10 palců, ladící s bodykitem. V tomto rozměru jsou vyrobeny konkrétně na Veritas.

Co do služeb, nabízí Vorsteiner také limitovanou sérii kožených čalounění, ušitých na míru každému zákazníkovi. Zájemci mohou využít i montáže a lakování přímo v centrálních dílnách Vorsteineru. Tisková zpráva nezmiňuje cenu, nicméně je jisté, že za karbonový bodykit doplněný o monobloková kola, budeme muset odečíst z konta velmi tučnou sumu.

.

« »

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

autojournal.cz