toyobaru_gt4586_04_800_600

Zánovní Alpina B7 za cenu Škody Superb III – Má 500 koní a vypadá fantasticky

2. 11. 2016 • Novinky, Zajímavosti

Za sumu okolo jednoho milionu korun si můžete pořídit hodně nových aut. Patří mezi ně třeba pěkně vybavená Škoda Superb, Audi A4 nebo dokonce i Jaguar XE. Co když však chcete něco výjimečnějšího, ale přesto skoro nového? Tak pro vás máme geniální řešení, tedy alespoň pro ty, kteří mají rádi automobilku BMW a především Alpinu.

K mání je totiž Alpina B7 z roku 2006, a to s nájezdem pouze 85 000 kilometrů. Vypadá jako nová a má naprosto fantastické parametry. Ale ještě chvíli se zastavíme u tohoto konkrétního kusu. Je lakovaný tmavě modrou metalízou Alpina Blau, má decentní bodykit a interiér v nádherné konfiguraci. Za zahrnuje dřevěné dekory a světlou kůži. Ve výbavě najdete prakticky všechno a málem bych zapomněl zmínit, že se jedná o ”prezidentské” provedení Long. K autu je všechna dokumentace a kompletní servisní historie. Stav má být vynikající.

Pod kapotou se nachází 4.4-litrový přeplňovaný osmiválec, jenž na zadní kola přes šestistupňovou převodovku SWITCH-TRONIC posílá výkon 500 koní a točivý moment 700 Nm. Hmotnost je necelé dvě tuny, zrychlení z nuly na stovku trvá pouze 4.7 sekundy a maximální rychlost je rovných 300 km/h.

Sedmičkových BMW tohoto typu a v tak hezkém stavu je velmi málo, takže do budoucna by se mohlo jednat i o zajímavou investici. Nám se líbí!

Inzerát ZDE.

.

« »

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

autojournal.cz