Natuněné BMW 5 na prodej? Ne tak docela, je to Golf… Hoďte ho ze skály!
Na českém inzertním serveru auto.bazos.cz se občas objeví velmi zajímavá auta, někdy to je krásný veterán, potom podomácku udělaná bugina a jindy? Jindy je to natuněný paskvil. A dnes tu máme krále těchto nesmyslných nesmyslů – Přivítejte Golf IV alá BMW 5 E60.
Z čelního pohledu si řeknete, který blázen mohl takto zprznit tak pěkné auto jako je BMW řady 5 E60. Jenže ustoupíte trochu do strany a začnete zjišťovat, že tady něco nesedí – Od kdy se sakra dělala pětka jako hatch-back? Podle zadních světel lze konečně poznat, že se jedná o Golf čtvrté generace. Říkáte si, že už jste viděli to nejhorší a dál to bude OK? Chyba, v interiéru je asi 65 tisíc reproduktorů a místo kufru něco, co vlastně ani nechci vědět, co to je.
Auto je prý upraveno od specializovaného úpravce, který kromě směšného bodykitu dodal větší turbo, lepší vstřiky a z koncernové jedna-devítky je tak najednou neskutečná střela, která na semaforech bude moct ”zesměšnit” kdejaké originální BMW. K čemu je takové auto dobré? Pro pedofily na balení třináctiletých holek se slovy – „Pojď zlatíčko, svezu tě domů v nejnovějším BMW, kamarádky ti budou závidět.“?
Je mi toho auta tak líto, že ho asi koupím a ukončím jeho trápení. Výlet ze skály a trocha ohně by mohlo stačit.
Inzerát můžete zhlédnout ZDE.
.
« TEST Renault Clio R.S. TROPHY – Král své třídy? Ford přemýšlí nad ostřejším Focusem RS 500 – Byl by lehčí, silnější a agresivnější »











Odporný, buď mám golfa nebo BMW tohle je Mega hnus
Ten co psal tenhle příspěvek je pěkný dement to se musí uznat. To že to má světla z BMW z toho BMW nedělá a hlavně todle je auto na srazy na ukázku práce co dělají ne daily car …
ja bych řekl, že pěknej dement je ten, co to auto udělal. Je to odporný nevkus a na srazech se před tím lidé musí válet smíchy po zemi.
čistá zavist
Každy ma svuj vkus na auto a když se to tomu borcovy líbí tak uznavam to že si dal praci to auto tak udělat 