Alhambra dovezla bikera Jaroslava Kulhavého k dalším úspěchům

30. 5. 2011 • Novinky

Značka SEAT pokračuje v podpoře talentovaného českého bikera Jaroslava Kulhavého i v letošní sezoně. Šestadvacetiletý Jaroslav Kulhavý, který závodí na horském kole v disciplíně cross country, rozšířil v loňském roce dlouhou řadu českých vrcholových sportovců podporovaných značkou SEAT.

Do letošní sezony se Kulhavý rozjel víc než slibně: V úvodním závodě Světového poháru v africkém Pietermaritzburgu vybojoval třetí místo a hned další závod v anglickém Dalby Forrestu s přehledem vyhrál. Zároveň se zařadil do čela průběžného pořadí Světového poháru.

Jaroslav Kulhavý se definitivně zařadil mezi světovou špičku v cross country v loňském roce, kdy se stal vedoucím mužem světového žebříčku UCI, vicemistrem světa, mistrem Evropy, vítězem finálového závodu Světového poháru a v celkovém pořadí Světového poháru obsadil vynikající třetí místo.

Ve svém náročném programu se může Jára Kulhavý spolehnout na víceúčelovou Alhambru v sedmimístném provedení Style. Všestranný vůz poháněný úsporným, výkonným a kultivovaným turbodieselem 2.0 TDI CR 103 kW/140 k umožňuje rychlé a komfortní cestování i na velmi dlouhé vzdálenosti při mimořádné nízké spotřebě paliva, která stanovuje nová měřítka ve svém segmentu. Manipulaci s neskladnými předměty, jako jsou horská kola, usnadňuje rozměrný vstupní otvor v zádi doplněný praktickými bočními posuvnými dveřmi vzadu.

„Za sebe i za celý tým Specialized Racing děkuji značce SEAT za velkorysou podporu, kterou nám od loňského roku poskytuje,“ prohlásil rodák z Ústí nad Orlicí. „Nová Alhambra je skutečně prostorovým zázrakem. Snadno do ní naskládám kola včetně potřebného materiálu nebo během chvilky přestavím interiér na sedmimístný minibus pro další členy týmu. Rychlost mám v krvi a dvoulitrový turbodiesel mě hned od začátku nadchl svou dynamikou v kombinaci s neuvěřitelně nízkou spotřebou. Po skvělém vstupu do letošní sezóny věřím, že si v Alhambře odvezu ze závodů ještě mnoho cenných trofejí.“

„Máme radost, že můžeme pomoci dalšímu talentovanému českému sportovci na jeho cestě k úspěchům v náročné mezinárodní konkurenci. Sportovní duch a touha být nejlepší je vlastní nejen Járovi Kulhavému, ale i značce SEAT,“ říká Michal Čížek, vedoucí divize SEAT společnosti Import VOLKSWAGEN Group. „Járovi držíme ze všech sil palce, aby mu skvělá forma vydržela i po zbytek letošní sezóny.“

Zdroj: Import Volkswagen Group s.r.o., Divize SEAT

.

« »

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

autojournal.cz