bmw_x7-dark_shadow_edition-2

BMW představuje X7 Dark Shadow Edition

27. 7. 2020 • Novinky

Limitovaná edice prvního luxusního automobilu kategorie Sports Activity Vehicle nabízí jedinečné a mimořádně kvalitní designové a výbavové prvky BMW Individual – vyrábět se bude v továrně ve Spartanburgu v omezeném počtu zhruba 500 kusů – od srpna 2020 se v nabídce vůbec poprvé představí speciální barvy karoserie z programu BMW Individual pro modely BMW X7, BMW X6 a BMW X5.

Zážitky z luxusní radosti z jízdy za volantem BMW X7 dosáhly zcela nových rozměrů. První luxusní automobil kategorie Sports Activity Vehicle (SAV) spojuje výrazný vzhled s velkorysým komfortem interiéru v kombinaci s věhlasným sportovním stylem značky BMW. Limitovaná edice se vyznačuje obzvláště koncentrovaným impozantním vzhledem a exkluzivním charisma modelu BMW X7.

BMW X7 Dark Shadow Edition s unikátními designovými a výbavovými prvky BMW Individual podtrhuje jak sportovní vzhled, tak luxusní prostředí největšího automobilu kategorie SAV. Nejvýraznějším rysem limitované edice je šedá metalická barva karoserie Frozen Arctic Grey. Toto obzvláště kvalitní barevné provedení karoserie se u modelu BMW X objevuje vůbec poprvé. Se zahájením výroby limitované edice se na seznam volitelné výbavy modelů BMW X7, BMW X6 a BMW X5 dostanou další vybraná provedení speciálních laků karoserie z programu BMW Individual.

Precizně sladěné exteriérové a interiérové designové a výbavové detaily propůjčují nové limitované edici BMW X7 status sběratelského vozu. BMW X7 Dark Shadow Edition se bude od srpna 2020 vyrábět v omezené sérii přibližně 500 kusů v americkém závodě BMW ve Spartanburgu. Limitovaná edice se bude prodávat na všech světových trzích a lze ji kombinovat se všemi motory nabízenými pro BMW X7.

Výraznou barvu karoserie BMW X7 Dark Shadow Edition doplňuje rozšířené provedení leskle černých doplňků BMW Individual High Gloss Shadow Line. To znamená, že kromě okenních lišt, krytů B- a C-sloupků a držáků vnějších zpětných zrcátek jsou v leskle černém provedení vyvedeny také rámeček a lamely BMW masky chladiče ve tvaru ledvinek, vzduchové průduchy na bocích a rámečky kolem koncovek výfuku. Tím vznikl příjemný kontrast s matnými plochami karoserie, který dále podtrhují leskle černé střešní ližiny a ztmavená boční okna. Dynamický charakter SAV zdůrazňují aerodynamicky optimalizované prvky karoserie M sportovního paketu, které jsou další ze součástí výbavy této limitované edice. Další exkluzivní výbavou BMW X7 Dark Shadow Edition jsou 22palcová M kola z lehké slitiny V-spoke v matně černém provedení Jet Black s kombinovanými pneumatikami. Výkon motoru doprovází emocionálně výrazný zvuk M sportovního výfukového systému.

Interiér limitované edice, která je nabízena v šesti- nebo sedmimístném provedení, charakterizuje působivá kombinace sportovního stylu a luxusního prostředí. Řidič a spolujezdec si užívají dokonalou sportovní atmosféru luxusního SAV v elektricky nastavitelných komfortních sedadlech s paměťovou funkcí. M kožený volant a pro BMW X7 Dark Shadow Edition speciálně vyvinuté výbavové prvky BMW Individual svědčí o nejvyšší úrovni exkluzivity. Speciální atmosféru uvnitř vytváří také celokožené čalounění BMW Individual Merino ve specifickém dvoubarevném provedení modrá Night Blue/černá s kontrastními švy, stejně jako alcantarové čalounění stropu BMW Individual ve tmavě modrém provedení Night Blue. Horní část palubní desky a dveřní loketní opěrky jsou čalouněné kůží Nappa v modré barvě Night Blue. Černou kůží Merino je potažena spodní část palubní desky a zadní části opěradel. K fascinující auře interiéru navíc přispívá černé obložení interiéru BMW Individual Fine Black s hliníkovými ozdobnými prvky. Jedinečný design středové konzoly podtrhuje leskle černé obložení interiéru BMW Individual Piano Black s logem této limitované edice.

Kromě šedé metalické barvy karoserie Frozen Arctic Grey, která je k dispozici výhradně pro BMW X7 Dark Shadow Edition, budou od srpna 2020 do výrobního programu v továrně BMW Spartanburg začleněny další speciální barvy karoserie z programu BMW Individual. To znamená, že modely BMW X7, BMW X6 a BMW X5 se nyní budou moci pochlubit také vysoce kvalitními laky karoserie zelená Urban Green a šedá metalíza Grigio Telesto.

.

« »

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

autojournal.cz