Body-kit pro Audi S5 od JMS

26. 11. 2011 • Novinky, Tuning

Audi S5 je standardně velmi atraktivní sportovní vůz s vyzrálým charakterem a výkonnou pohonnou jednotkou. Vše se však dá posunout o další laťku dál. Toho je příkladem německý úpravce automobilů JMS, který právě pro tento model připravil optický paket za velmi slušné ceny.

Například lízátko předního spoileru vyjde v přepočtu na 7 tisíc korun, zadní difuzor na 6500 korun a třeba sportovní pružiny H&R, které sníží světlou výšku o 40 mm, vyjdou na zhruba 20 tisíc. Nebyl by to ovšem slušný designový paket bez pěkných litých kol. V tomto případě si může zákazník vybrat z celé palety kol různých velikostí a designu. Použité v tomto případě mají rozměr 20 palců a cenu 110 tisíc. A za 35 tisíc se na zadní části vozu objeví nové koncovky výfukového systému.

V motorovém prostoru se žádné změny nekonaly. Vozidlo je tak stále poháněno atmosférickým vidlicovým osmiválcem FSI o zdvihovém objemu 4,2 litru s výkonem 260 kW při sedmi tisících otáčkách za minutu a kroutícím momentem 440 Nm při 3500 otáčkách za minutu.

.

« »

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

autojournal.cz