Brabus SLS AMG Roadster

25. 11. 2011 • Novinky, Tuning

Přestože je vnímání tuningu velmi subjektivní záležitostí a ne každému se výsledné úpravy líbí, existuje na trhu velmi početná skupina společností, u kterých máme téměř 100% jistotu, že výsledek bude stát za to. Včera jsme Vám přinesli krásný Mercedes-Benz SLK v decentní úpravě Väth, dnes se podíváme na zoubek jeho silnějšímu sourozenci, modelu SLS AMG Roadster, jež prošel rozsáhlou úpravou vedenou společností Brabus!

Brabus není žádná neznámá firma s nejistými výsledky, jejich vozy vždy mají špičkové pohonné jednotky, funkční a hlavně pohledný body-kit a v neposlední řadě také luxusní interiéry plné těch nejexkluzivnějších materiálů.

A SLS AMG Brabus rozhodně není žádnou výjimkou. Vůz disponuje atraktivním body-kitem z uhlíkových vláken, jenž je nabízen buď v lesklé nebo matné povrchové úpravě. Chybět nemůžou ani Monoblock F kovaná kola vlastní výroby o rozměrech 20 a 21 palců.

Zajímavým systémem instalovaným na podvozku je Brabus Ride Control, který po stisknutí jediného tlačítka sníží vozidlo až o 40mm. K tomu pak skvěle pasuje další systém, jenž dokáže zvednout přední část vozu o 50mm a tím zabránit nepříjemnostem na příčných prazích umístěných na vozovce.

Za své peníze ovšem dostane zákazník mnohem víc. Dostane například titanový sportovní výfukový systém se čtveřicí koncovek o průměru 84mm a také sportovní sání a novou řídící jednotku pohonného ústrojí. Všechny tyto úpravy vedly k navýšení výkonu vidlicového osmiválce o objemu 6,3 litrů ze základních 571 koní, až na konečných 611 (448 kW).

A to už se dostáváme na závěr prohlídky tohoto znamenitého skvostu a nesměle zamíříme k interiéru, který může být očalouněn tou nejjemnější kůží, nejdražší alcantarou, může obsahovat také obložení palubní desky uhlíkovými vlákny nebo exotickým dřevem. Vše jen dle vkusu majitele.

.

« »

https://myrosatis.com/wp-content/uploads/2021/03/21210305car-air-purifier.html https://www.autojournal.cz/how-to-use-baking-soda-to-deodorize-refrigerator/