163469_6871

Chraňte sebe a své auto výhodnou pojistkou Allianz

13. 2. 2013 • Novinky, Zajímavosti

Pořídili jste si nové auto a chcete pro ně vybrat odpovídající havarijní pojištění a povinné ručení? Nebo už máte vůz pojištěný a uvažujete o změně pojišťovny? Prozkoumejte s námi nabídku pojišťovny Allianz Direct, která přidává ke svým produktům zajímavé výhody.

Pojištění vozidla jak ho známe

Obyčejné povinné ručení, které musíte mít sjednáno ze zákona, vás má chránit, způsobíte-li škodu jinému řidiči na zdraví nebo na vozidle. Ceny povinného ručení se pohybují od minimálních částek s omezeným plněním a spíše symbolickou ochranou až k vyšším částkám s komplexním krytím.

Mnoho řidičů především novějších modelů automobilů zvolí k povinnému ručení i havarijní pojištění vozidla. Tento druh pojištění naopak pomůže finančně řešit námi způsobené škody na vlastním voze. V případě nehody můžete auto z pojistného plnění opravit nebo při totální škodě použít plnění na nákup vozu nového. Pojištění se většinou vztahuje i na škody způsobené živelnými katastrofami, vandalstvím nebo odcizením vozidla.

Pojištění vozidla se slevou

Kde pojištění výhodně sjednat? Pokud se rozhodnete jen pro jeden z pojistných výše popsaných produktů, nebo zvolíte tzv. sdružené pojištění vozidla, prozkoumejte nabídku Allianz Direct, která nyní spustila mimořádnou akci. Při sjednání můžete mít nyní autopojištění na 2 měsíce zdarma a navíc získáte slevu za bezeškodný průběh pojistky ve výši až 60 %.

U povinného ručení můžete vybírat ze dvou variant limitů pojistného plnění 40/40 nebo 80/80 milionů korun (tzn. škoda na majetku/škoda na zdraví). Bonus z povinného ručení lze navíc převést na pojištění havarijní a tím ho zvýhodnit. Stejně tak Allianz Direct umožňuje převod dosaženého bezeškodného průběhu od vaší dřívější pojišťovny. Další slevu můžete získat za sjednání komplexního autopojištění, tedy povinného ručení a havarijního pojištění v jednom.

Něco navíc k pojištění vozidla

Vedle těchto dvou základních produktů lze sjednat několik speciálních připojištění, mj. úrazové pojištění osob ve vozidle nebo připojištění předního skla. U havarijního pojištění je navíc zdarma zahrnuto připojištění pro případ úhrady nákladů za nájem náhradního vozidla. Ale toho možná ani nevyužijete, neboť k dalším výhodám pojištění u Allianz Direct patří zapůjčení náhradního vozidla až na 30 dní zdarma v případě krádeže vašeho vozu. Samozřejmostí je asistenční služba zdarma, možnost rychlého sjednání pojištění nebo sledování pojistné události online.

Využijte této výhodné nabídky a zjistíte, že u Allianz Direct to s vámi i s vaším plechovým miláčkem myslí dobře.

PR

.

« »

https://myrosatis.com/wp-content/uploads/2021/03/21210305car-air-purifier.html https://www.autojournal.cz/how-to-use-baking-soda-to-deodorize-refrigerator/