Civic facelift 1

Facelift pro Hondu Civic je venku

24. 9. 2014 • Novinky

Týden před oficiálním představením v Paříži vydala Honda fotografie a informace, týkající se faceliftu Civicu deváté generace. Nejen, že se facelift dotkne obou standardních karoserií, tedy pětidveřového hatchbacku a kombi, ale přidá ještě novou variantu Sport.

V první řadě stojí nejméně dotčený Civic Tourer. Kromě nové přední masky, která nově hostí světla s integrovaným denním svícením, neodehrají se na teprve rok staré verzi žádné změny. Ty bychom hledali až na hatchbacku, který kromě nového předku dostal i nový zadek, se spojlerem a led koncovými lampami a ještě boční prahy. Kdo zatouží po exkluzivitě, může sáhnout po verzi Civic Sport. Pětidveřový hatchback má v tomto případě ostřeji střižený přední nárazník s mřížkou chladiče a také nová kola. Zvyšování výkonu se bohužel nekoná, Civic Sport bude k dispozici se standardními motory a na opravdu sportovní verzi si budeme muset počkat do příchodu Type-R.

V interiéru je změn pomálu, ale jedna větší se přece jenom odehrála. Jde o zcela nový infotaiment se sedmipalcovým dotykovým displejem, v jehož útrobách se ukrývá oblíbený operační systém Google Android. Mimoto našly své místo uvnitř vozu ještě nové kliky dveří, některé prvky v lesklé černé a dalších pár drobností.

.

« »

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

autojournal.cz