hyundai_i30_n_25_5b76ac7f72a5c

Ještě ostřejší i30 N. Tento hothatch má zálusk na ty nejlepší

22. 8. 2018 • Novinky, Tuning, Zajímavosti

Standardní hothatch z Nošovic, Hyundai i30 N Performance, produkuje 202 kW a 353 N.m. To jsou dost dobré hodnoty a auto si vždy pochvalujeme, je to jeden z nejlepších svého druhu všech dob. Jenže po chvíli si zvyknete na každou dávku výkonu a konečně je tady řešení i pro toto auto.

Úpravci RaceChip se podařilo zvýšit výkon na 230 kW, což není tak výrazný posun ve srovnání s točivým momentem, který narostl na celých 498 newtonmetrů! To vše jen za použití speciálně odladěného softwaru. Ve druhé fázi můžete sáhnout ještě po hardwaru od HJS, který zvýšil výkon na konečných 236 kW a hodnota točivého momentu stoupla až na brutálních 524 N.m.

Vůz dostal nová kola OZ Racing Leggera HLT z lehkých slitin obouvající pneumatiky Michelin Pilot Sport 4S a nové sportovní pružiny, které snižují světlou výšku o 15 milimetrů. Karoserie má novou brvu a několik vkusných změn.

Výfukové potrubí HJS pak umí autu přidat ještě agresivnější zvukový doprovod, který si snad ani nedokáži představit, protože už sériové auto zní ze všech hothatchu nejlépe a je extrémně hlasité a uprskané.

.

« »

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

autojournal.cz