Výstřižek

Králové driftu – 2. část

23. 9. 2015 • Novinky, Ostatní, Videa, Zajímavosti

BMW M3 E92

Loni jsem absolvoval s BMW M3 E92 trip po Rumunsku a tím hlavním bodem na trase byl Transfagarasan, známá horská silnice označována jako ta nejlepší na světě. Rozhodně stojí za to si ji vyzkoušet, scenérie je naprosto úchvatná a silnice je zajímavá s dobrou viditelností do zatáček. A s M3 to byla pochopitelně ohromná zábava, což dokazuje video.

Díky tomu si podle mě zaslouží místo mezi novějšími králi driftu. Test a fotogalerii najdete ZDE.

YouTube Preview Image


Mercedes-AMG GT S

Oproti svým předchůdcům je GT S ohromný krok dopředu. Kde je Porsche ledově chladné, tam v AMG GT S budete rozpálení a upocení úplně všude! Není to dokonalý stroj, ale při každém sešlápnutí plynu mu to odpustíte. Takto drtivě rychlé auto s tak okamžitým přísunem krouťaku jinde nenajdete! A jezdí bokem, pořád!

Test a fotogalerii najdete ZDE.

YouTube Preview Image

 

Mercedes-Benz CLS 63 AMG PERFORMANCE PACKAGE

Na jednu stranu luxusní limuzína, kterou není problém používat denně se vším luxusem na palubě a slušným jízdním komfortem, a na straně druhé totální maniakální bestie s devastujícím zátahem, neskutečným zvukem a instinkty masového vraha. Jo, tohle auto je čistý schizofrenik a proto se mi tak líbí. Krotký beránek, který se stiskem tlačítka AMG změní v rodeového býka, kterého zvládne jen zkušený toreador!

Test a fotogalerii najdete ZDE.
YouTube Preview Image

.

« »

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

autojournal.cz