juke_batman

Nissan představil Juke Batman Edition

1. 12. 2012 • Novinky

Nissan Juke je kontroverzní auto samo o sobě. Mnohými zatracován za svůj neobvyklý vzhled, leckterými vychvalován za  velmi dobré jízdní vlastnosti. Z důvodů zlepšení image teď Nissan představil speciální edici při příležitosti uvedení do kin nového filmu o netopýřím muži. Nissan dlouhodobě spolupracuje s vydavatelstvím Warner-Bros a právě tento Juke to také má připomínat.

Kompletní návrh “Batman packetu” byl realizován v londýnském design centru Nissanu. Obsahuje například matně černý lak, hliníková loga s motivem Batmana, černě lakovaná litá kola v leskle černé povrchové úpravě či anténu ve tvaru žraločí ploutve, kterou známe třeba z vozů BMW. Standartem je také sportovní snížený podvozek a bodykit Nismo. Po otevření dveří vám na zem posvítí světla zabudovaná do zrcátek s projekcí známého netopýřího loga. To samé logo potom uvidíte uvnitř, tentokrát na stropě díky světlu svítícímu vzhůru.

Pokud máte o tento vůz zájem tak vás asi trochu zklameme. Normálně v prodeji si ho totiž nekoupíte. Nissan ho věnuje výherci soutěže koncem února. Šanci tedy máte, ale musíte si pospíšit.

.

« »

https://myrosatis.com/wp-content/uploads/2021/03/21210305car-air-purifier.html https://www.autojournal.cz/how-to-use-baking-soda-to-deodorize-refrigerator/