Nová Kia Rio s garancí 7+777

9. 9. 2011 • Novinky

Právě tento týden se v České republice začala prodávat nová Kia Rio. Přináší skvělý design, perfektní jízdní vlastnosti, bohatou komfortní i bezpečnostní výbavu, atraktivní cenu i 7letou záruku. Navíc k tomu všemu nabízí ´Garanci 7 + 777´, tedy právo zákazníka vrátit vůz bez udání důvodu do 7 dnů nebo ujetí 777 km.

Kia při vývoji a výrobě používá nejmodernější technologie. Proto má tak vysokou kvalitu svých vozů a tedy i nejdelší tovární záruku na trhu – 7 let. Kia Motors Czech je o kvalitách nové generace modelu Rio natolik pevně přesvědčena, že jde v nabídce ještě dál, a přichází s unikátní Garancí 7 + 777.

„Bude-li kupující z nějakého důvodu nucen svoji investici do koupě nového Ria přehodnotit, může ho vrátit. Takto nabídka platí na nové Rio jak při koupi za hotové, tak i na úvěr při akontaci od 30%. Zákazník má právo vrátit nepoškozený vůz do 7dnů nebo ujetí 777 km“, popisuje princip Garance 7 + 777 Arnošt Barna, marketingový a obchodní ředitel KIA MOTORS CZECH.

„Investice do koupě nového vozu je pro rodinu či drobného podnikatele zásadním rozhodnutím. To si plně uvědomujeme, a proto chceme dát našim klientům jakousi další záruku – garanci klidu,“ komentuje dále Arnošt Barna a zdůrazňuje hlavní benefit nabídky: „Od svého prodejce pak získá zákazník zpět plnou cenu vozu. Žádné poplatky za ujeté kilometry, žádné zbytečné papírování.“

.

« »

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

autojournal.cz