Porsche Panamera Mansory jako zjevení v Kalifornii

9. 9. 2011 • Novinky, Tuning, Videa

Porsche Panamera není rozhodně žádná šedá myška a například na českých silnicích svítí jako lucernička uprostřed lesa. To například v Kalifornii jsou na podobné koráby silnic zvyklí a jen tak za něčím se neotočí. Přesto však i ta Panamera dokáže vyvolat rozruch.

To když se v ulicích Hollywoodu prohání v úpravě tuningové společnosti Mansory, který zahrnuje především originální a nepřehlédnutelný kompletní aerodynamický kit z uhlíkových vláken doplněný o sportovní výfuk Mansory a pár koní pod kapotou.

Ovšem těch pár koní je poněkud zavádějící výraz, protože těch koní pod kapotou přibylo rovných 190 a tak činí maximální výkon 690 (507 kW) a 700Nm točivého momentu. To hravě stačí na dosažení maximální rychlosti 328km/h a ke sprintu z nuly na 100km/h za rovné čtyři vteřiny. Vraťme se ještě před shlédnutím videa zpátky do Kalifornie.

Za normálních okolností by takové exkluzivní zboží na hollywoodské bulváry možná ani nezavítalo. To však nemohla dopustit firma RTW Motoring, která přivezla hned dva kousky, na kterých demonstruje, jak dobře Panamera vypadá.

YouTube Preview Image

.

« »

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

autojournal.cz