Mazda MX-5

Nová Mazda MX-5 přijde s úplně novým vzhledem

6. 8. 2014 • Novinky

Předchozí tři generace mazdy MX-5 si navzájem byly celkem hodně podobné. Od představení té poslední s označením NC ale uběhlo hodně času a Mazda mezitím přešla na úplně jiný designový směr nazvaný Kodo. Nebylo tak žádným překvapením, když ředitel značky pro australský trh řekl magazínu The Motor Report, že přicházející nástupce zapadne do aktuálního směru nastoleného aktuální modelovou řadou.

Nic dalšího konkrétnějšího ale novinářům nesdělil, musíme tak dále operovat s informacemi známými již z dřívějška. Víme například, že nová generace ND bude o více než 100 kilogramů lehčí než aktuálně prodávaný model. Bude mít také nižší těžiště a zachová si samozřejmě klasickou konstrukci s motorem vpředu uprostřed a pohonem zadních kol. Oficiální premiéra je naplánována na 4. září tohoto roku, další informace by tak měly následovat v nejbližších týdnech.

.

« »

https://myrosatis.com/wp-content/uploads/2021/03/21210305car-air-purifier.html https://www.autojournal.cz/how-to-use-baking-soda-to-deodorize-refrigerator/