Cadillac Escalade

Nový Cadillac Escalade detailně

30. 12. 2013 • Novinky

U nás na ně narazíte maximálně v Praze nebo jejím okolí, v USA je to ale velmi oblíbené SUV. Pod kapotou má jediný motor a převodovka je jak jinak pouze automatická, i přes tento hendikep si však drží svou pozici a pro modelový rok 2015 vyjíždí se spoustou novinek a vylepšení. Na první pohled jsou jiná přední i zadní světla, oba páry narostly především do velikosti a ještě více využívají LED techniky. Kola mají standartně průměr 20 palců a v sériové výbavě máte i elektricky ovládané dveře od kufru. Seznam hraček pokračuje zadní couvací kamerou, magneticky řízenými tlumiči nebo dálkovým startováním motoru.

V interiéru vás od základní výbavy hýčkají vyhřívané a chlazené přední sedačky, kožené potahy a volant nebo plně digitální palubní přístroje. Infotainment systém CUE a audiosystém BOSE samozřejmě nesmí chybět. V případě neodolatelné chuti připlatit si za něco extra můžete investovat například do u nás těžko představitelných kol o průměru 22 palců, svítidel s technologií IntelliBeam, barevného heads-up displeje, elektricky sklopitelných zadních sedadel a spoustu dalších vymožeností.

Výše zmíněný jediný motor je reprezentován benzínovým osmiválcem o objemu 6,2 litru s výkonem 420 koní a kroutícím momentem 623 Nm. Automat je klasické měničové kontrukce a má šest rychlostí, zajímavostí je možnost objednat si pohon pouze jedné nápravy, zřejmě kvůli úspoře paliva :) Na trh se nový Cadillac Escalade dostane na jaře příštího roku a nabízet by se měl i na českém trhu.

.

« »

https://myrosatis.com/wp-content/uploads/2021/03/21210305car-air-purifier.html https://www.autojournal.cz/how-to-use-baking-soda-to-deodorize-refrigerator/