Pod pokličkou Audi A1 Senner tuning

19. 1. 2011 • Novinky, Tuning

A máme tu další zajímavost ze světa tuningové scény. Společnost Senner Tuning tento týden představila svůj nový designový a výkonností balíček pro Audi A1 s přeplňovaným čtyřválcem 1.4 TSI.

O zvýšení výkonu ze základních 90kW (122 koní) a 200Nm točivého momentu na konečných 115kW (156 koní) a 250Nm točivého momentu se postaral nový vzduchový box, dále přeprogramovaná řídící jednotka ECU a nějakého poníka navíc přidal i duální výfukový systém z nerezové oceli.

A1 se může pochlubit sníženou výškou o 35mm díky sportovnímu podvozku. O agresivnější vzhled se stará nová přední maska chladiče, 18“ litá kola Corniche Monza, obutá do pneumatik Hankook S1 Evo a také černě lakovaná karoserie, přesto však úpravy exteriéru jsou spíše decentní a neničí tak originální design vozu.

A o celá tato úprava stojí? K základní ceně vozu musíme připočítat 4.590 Euro, ovšem zákazník si může vybrat i balíček obsahující obložení palubní desky karbonem, LED diodová zadní světla a sportovní sedačky a to se pak cena vyšplhá až na 7.000 Euro.

.

« »

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

autojournal.cz