Bez názvu-1

Policie prodává svá i zabavená auta, ehm vraky – Je libo Fabia, Avia nebo dokonce radar?

17. 6. 2016 • Novinky, Zajímavosti

Nedávno policie nabízela auta zabavená ”zločincům”  ZDE a ještě předtím dálniční křižník Passat R36 ZDE. Nyní nabízí několik svých a pár zabavených aut. Jako bonus si můžete koupit i starý radar na měření rychlosti.

Ačkoliv je většina aut starých do deseti let a najeto mají z velké části kolem 200 a 300 tisíc a kilometrů, tak stav je dezolátní. Skoro všem autům chybí technická, jsou rezavá, schází jim provozní kapaliny a baterie jsou KO. Sám prodejce uvádí, že u všech vozů jsou nutné rozsáhlé opravy. Všechna auta jsou stále k mání, stačí si vybrat ZDE, vyplnit formulář ZDE a počkat si na svůj vrak.

Škoda Fabia Kombi

2004, 215 752 km, 1.4 55kW
Snížená komprese ve válcích, počínající koroze celé karoserie, otvory ve střeše po demontáži VRZ, provozní opotřebení.

Škoda Fabia Kombi

2006, 144 488 km, 1.4  55 kW
Počínající koroze spodku karoserie, podběhů, prahů a blatníků, otvory  ve střeše po demontovaném VRZ, snížená a nesouměrná účinnost brzd, vadný posilovač řízení, provozní opotřebení.

Škoda Octavia

2000, 341 861 km, 1.6 74 kW
Hlučné rozvody, prorezlé nosné části karoserie, hloubková koroze podlahy, podběhů, blatníků a spodních lemů dveří, provozní opotřebení.

Škoda Octavia Kombi

2003, 359 712 km, 1.6 75 kW
Hlučné rozvody, prorezlé nosné části karoserie, hloubková koroze podlahy, podběhů, blatníků a spodních lemů dveří, otvory ve střeše po demontáži VRZ, provozní opotřebení.

VW Transporter

2003, 319 850 km, 2.5 85 kW
Prorezlé nosné části karoserie, hloubková koroze podlahy, podběhů, blatníků, rámu kolem čelního skla a spodních lemů dveří, otvory ve střeše po demontáži VRZ, provozní opotřebení.

VW Transporter

2003, 214 271 km, 2.5 85 kW
Hloubková koroze nosné části karoserie, podlahy, prahů, podběhů, blatníků a spodních lemů dveří, provozní opotřebení.

VW Transporter

2004, 323 467 km, 2.5 TDI 96 kW
Počínající koroze spodku vozidla, blatníků, podběhů, prahů, vadný motor – motorový olej proniká do chladící kapaliny, provozní opotřebení.

VW Transporter

2007, 204 296 km, 2.5 TDI 96 kW
Snížená komprese ve válcích, počínající koroze celé karoserie, otvory ve střeše po demontáži VRZ, provozní opotřebení.

AVIA A 31 T-L valník

1994, 37 937 km
Koroze kabiny a rám vozidla, větší vůle kulových čepů řízení, nesouměrná účinnost brzd, provozní opotřebení.

AVIA A 31 T-L valník – čelo

1997, 186 516 km
Snížená komprese ve válcích, vadný kompresor, povrchová koroze rámu, koroze kabiny, snížená a nesouměrná účinnost brzd, provozní opotřebení.

Náhradní díly

Zabavená auta

Mercedes-Benz CLK 200

1999, 237 749 km
Karoserie vykazuje celkově pokročilou korozi, zvláště nosné části a spodek vozu, podběhy blatníků, prahy, pravý přední blatník a lemy obou zadních blatníků. Levý přední blatník poškozený po DN. Celá karoserie pokryta množstvím důlků po kroupách. Škrábance v laku, matný lak. Nefunkční zámky dveří a víka kufru. Ani jeden zámek nejde otevřít dálkovým ovládáním, ani klíčkem. Motor funkční, špinavý, netěsný, celkově zašlý. Hlučné rozvody, nadměrné vůle ventilů. Výfuk a výfukové potrubí vykazují hloubkovou korozi. Převodová skříň je celkově zašpiněna, zkorodována a vykazuje únik oleje. Řazení nepřesné-vůle v kulise. Spojka opotřebovaná – vypíná až v horní poloze. Brzdy funkční, brzdiče, kotouče a brzdové trubky zkorodované. Ruční brzda nefunkční. Celá přední náprava vykazuje velké provozní vůle, zvláště čepy řízení, uložení ramen a tlumičů pérování. Interiér značně opotřeben a zašpiněn. Nefunkční elektrické stahování skla obou dveří, Nefunkční elektrické polohování obou sedadel. Vozidlo je obuto do opotřebovaných pneumatik. Chybí povinná výbava, K vozidlu pouze 1 klíček.

Audi 80

1989, 264 093 km
Karoserie vykazuje celkově korozi, zvláště spodek vozu, podběhy blatníků, oba prahy, lemy blatníků, spodní hrany dveří. Škrábance v laku, matný lak. Poškozené vložky zámků dveří a víka kufru. Motor benzinový, 5 válců, špinavý, celkově zašlý. Výfuk a výfukové potrubí vykazují hloubkovou korozi. Převodová skříň je celkově zašpiněna, zkorodována a vykazuje únik oleje. Brzdiče, kotouče a brzdové trubky zkorodované. Ruční brzda nefunkční. Funkčnost motoru, spojky, převodovky, brzd a elektroinstalace nezjištěna. Celá přední náprava vykazuje velké provozní vůle, zvláště čepy řízení, uložení ramen a tlumičů pérování. Interiér značně opotřeben a zašpiněn. Vozidlo je opatřeno plechovými disky, značně zkorodovanými a je obuto do opotřebovaných pneumatik. Chybí povinná výbava. K vozidlu pouze 1 klíček. Vozidlo bez dokladů.

Renault 19

1992, 241 452 km
Karoserie vykazuje celkově hloubkovou korozi, zvláště spodek vozu, spodní hrany všech dveří, oba prahy a podběhy blatníků, lemy blatníků, spodní hrany dveří. Karoserie pokryta množstvím dolíků. Škrábance v laku, matný lak. Přední kapota odlišné barvy. Motor benzinový 1,8, špinavý, netěsný a celkově zašlý. Výfuk a výfukové potrubí vykazují hloubkovou korozi. Převodová skříň je celkově zašpiněna, zkorodována a vykazuje únik oleje. Řazení nepřesné, vůle v kulise. Veškeré kovové komponenty brzd zkorodované. Ruční brzda nefunkční. Funkčnost motoru, spojky, převodovky, brzd a elektroinstalace nezjištěna. Přední a zadní náprava vykazuje hloubkovou korozi. Interiér značně opotřeben a zašpiněn. Poškozené čalounění dveří a sedadel. Vozidlo je opatřeno plechovými disky, značně zkorodovanými a je obuto do opotřebovaných pneumatik a zpuchřelých pneumatik. Chybí povinná výbava. K vozidlu pouze 1 klíček. Vozidlo bez dokladů.

KAWASAKI 500

Chybí klíček spínací skříňky, odřené plasty, palivová nádrž, prasklý přední štít, ulomená páčka spojky, ohnutá páčka přední brzdy, ohnutá řadící páka, potrhaný potah sedadla, ulomené uchycení sedadla, poškozená spínací skříňka a zámek víčka nádrže, chybí baterie. Najeto 41 258 km.

Radary

 

.

« »

https://myrosatis.com/wp-content/uploads/2021/03/21210305car-air-purifier.html https://www.autojournal.cz/how-to-use-baking-soda-to-deodorize-refrigerator/