Porsche-Cayman-Wallpaper

Porsche 718 zatím nebude

6. 10. 2014 • Novinky

Před časem proběhly internetem informace, hovořící o novém roadsteru od Porsche, který by se postavil v nabídce pod dosud nejlevnější Boxster / Cayman. Mluvilo se o tom, že by se nový model jmenoval 718 a celý vůz dostával poměrně jasné obrysy. Mělo se jednat o lehký puristický sporťák s minimalistickým designem, zaměřený na řidiče a dostupný s přeplňovanými čtyřválci. Teď je ale všemu konec. Generální ředitel Porsche v Severní Americe prohlásil, že na nový levný model nenadešel správný čas.

Toto rozhodnutí prý vzešlo z diskuzí ve vedení, zda by 718 byla nebo nebyla správným krokem. Nakonec se usneslo, že nejlevnějšími modely zůstanou zmíněné Boxster a Cayman, doplněné ještě programem na prodej ojetých vozů, které toto duo více přiblíží méně movitým zákazníkům.

Co se týče dalších propíraných modelů, informací je po málu. Velký úspěch zaznamenalo Porsche s modelem Macan, na který je v tuto chvíli již šestiměsíční čekací lhůta. V současnosti běhají po internetu dohady, že Porsche plánuje ještě model 988 – levnější supersport, který by se postavil proti Ferrari 458 a menší variantu sedanu Panamera.

Porsche-Cayman-Wallpaper

.

« »

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

autojournal.cz