Porsche Panamera v úpravě od Project Kahn

29. 1. 2012 • Novinky, Tuning

Ať už si o sportovně luxusní limuzíně Panamera z dílen německé automobilky Porsche myslíte cokoliv, jedna věc se jí upřít nedá. A to obrovská dávka sebevědomí, síly a dravosti. Když k tomu navíc připočteme působivý body-kit z dílen úpravce Project Kahn, je o králi silnic jasno.

V optickém paketu vozu vyvedeném v šedé barvě jsou zahrnuty především rozšířené blatníky s průduchy, nový přední nárazník s vertikálně orientovanými LED svítilnami určenými pro denní svícení, zadní přítlačné křídlo a difuzor s integrovanou čtveřicí koncovek výfukového systému. Mezi další lahůdky patří červené brzdové třmeny, tónovaná skla, zatmavené zadní svítilny a sportovní výfukový systém z nerezové oceli.

Za pozornost také jistě stojí snížený sportovní podvozek a především 22“ kola z lehkých slitin Kahn RS600. Zajímá Vás cena vozu? Kahnem prezentovaný kousek stojí přes 2,5 milionů korun a je postaven na unikátních poznávacích značkách 4 AK a F1, za které dal v roce 2008 majitel společnosti neuvěřitelných 440 tisíc liber. Domnívám se však, že tyto poznávací značky patrně nebudou součástí balení.

.

« »

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

autojournal.cz