13bdc47e-lamborghini-aventador-desk-by-design-epicentrum-3

Praktický stůl z Lamborghini Aventador? To není vtip, vznikne jich 44

25. 9. 2018 • Novinky, Zajímavosti, Zábava

Pokud patříte mezi zaryté automobilové fandy, možná že máte doma oblečení, nebo třeba hodinky od vaší oblíbené automobilky. Někteří z nás to pak dotáhnou tak daleko, že například i u počítače sedí na plnohodnotném anatomickém sedadle, které je shodné s tím v autě. Ale opravdu si někdo koupí skříň, která vypadá jako Lamborghini Aventador?

Nejspíš ano, protože jinak by polský výrobce Design Epicentrum zůstal bez práce. Lidé si dnes už skutečně zaplatí za cokoliv. Speciální stůl proto vznikne hned ve 44 kusech a zájemci o něj si budou moci vybrat nejenom z 200 identických barev Aventadoru, ale zvolí si například i přední kola, nebo pneumatiky, které výrobce poptává přímo u Lamborghini.

Věrná replika
Samotné panely karoserie, či přední nárazník pak naštěstí nepochází z pravého Lamborghini Aventador, které by někdo násilím rozřezal, ale z repliky. To však neznamená, že tahle skříň s policí, do které se vejde vzhledem k vnějším rozměrům (1900 na šířku, 1600 na délku a 800 mm na výšku) vejde poměrně dost věcí.

Základní cena komody, se kterou dostanete třeba i pravé přední světlomenty se zapojeným LED denním svícením, a které k úplné dokonalosti chybí snad už jen druhá půlka vozu s motorem (a také přední znak), byla totiž stanovena na kulatých € 30 000. Připlatte si však za lepší barvu, nebo semislicky na předních kolech a jste rázem o stovky Eur výš. Otázkou pak zůstává jediné – potřebujete vůbec něco podobného vlastnit?

.

« »

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

autojournal.cz