41

Proč investovat do tahačů Scania? Důvodů je hned několik

8. 12. 2023 • Novinky

V současné době existuje hned několik značek zaměřených na výrobu nákladních vozidel, přičemž přední postavení v daném segmentu má Scania, která je proslulá především spolehlivostí a výkonem. Nákladní vozidla jsou cenově dostupná a zároveň dobře udržovaná.

Pokud tedy plánujete obnovit vozový park ve své společnosti a potřebujete tahače s vysokým výkonem, nadchnou vás právě modely od značky Scania. Důvodů je hned několik.

Výhody tahačů Scania

Zřejmě vás zajímá, jakými výhodami se tahače Scania dokážou pochlubit. V první řadě vás nadchne vysoká kvalita, kterou dostanete za přijatelnou cenu. Jestliže nemáte kapitál na zcela nové modely, nevadí, protože i ojetá vozidla mají dobré jízdní vlastnosti a celkově vynikající kvalitu, která jde ruku v ruce s dlouhou životností. Obraťte se však na prodejce, jenž prověřuje a kontroluje technický stav vozidel, aby se vám dostal dobrý poměr kvality a ceny.

Vybrat si můžete hned z několika různých modelů s rozmanitými specifikacemi. Co říkáte na tahač R450 RETARDER s automatickou převodovkou a výkonným dieselovým motorem? Líbí se vám i G490 6×6 s manuální převodovkou? Záleží na tom, co vlastně od tahače očekáváte.

Pověst značky je známá po celém světě, takže investujete do vozidla se silnou světovou reputací spolehlivosti a kvality. Jedná se o švédského výrobce, který si zakládá na precizní konstrukci, takže není divu, že tahače Scania jsou oblíbené ve vozových parcích po celém světě.

Kde koupit ojeté tahače Scania?

Pokud hledáte společnost, kde byste mohli koupit další přírůstek do vozového parku, stačí se podívat na nabídku TIR CENTRUM. Jedná se o prodejce, který se snaží vyhovět individuálním požadavkům klientů, ať už chtějí jen jeden vůz, nebo celý vozový park. Prohlédněte si aktuální nabídky na webové stránce tohoto prodejce.

.

« »

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

autojournal.cz