Rolls-Royce Phantom EW od Wald International

27. 1. 2011 • Novinky, Tuning

Jsou vozy, které vyvolávají pozdvižení už jenom tím, že se vyrábějí. Luxusní limuzína Rolls-Royce Phantom Extend Wheelbase je jedním z nich a pokud se do úpravy takového vozu pustí nějaký tuner, tak se ocitne okamžitě pod drobnohledem a všichni sledují, zdá se mu výtvor podařil nebo ne. Do úpravy se odvážně pustil Wald International, který dnes zveřejnil fotografie a informace o novém stylingu pro toto luxusní monstrum.

A jak se s tím vypořádal? Posuďte sami. Vozu dominuje černý lak z edice Bison Edition, který je však jedinou konzervativní úpravou. Na voze totiž nalezneme Bentley-esque mohutný přední nárazník se zvětšenými nasávacími otvory, upravené boční prahy a prodloužený zadní nárazník. Dále LED diody pro denní svícení a dokonce spoiler na víku zavazadlového prostoru. A pokud se to někomu zdá málo, tak společnost nabízí opravdu exkluzivní 24“ kované kola Renovatio.

Vzhledem k tomu, že úprav se dočkal pouze design, tak výkon 6,75 litrového dvanáctiválce zůstal nezměněn na hodnotě 338kW (453 koní) a 720Nm točivého momentu. Tato čísla umožní vozu zrychlit z nuly na 100km/h za 6,1 vteřin a maximální rychlost je elektronicky omezena na 240km/h.

.

« »

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

autojournal.cz