PLUH_montaz_pro_web

Rychlá pomoc při podkluzování kol do kufru auta

28. 10. 2016 • Novinky, Zajímavosti

S nadcházející zimou se blíží i obvyklé potíže spojené se zledovatělou vozovkou. Pro bezpečnější cestování jsou na místě dobré zimní pneumatiky a obezřetnější jízda přizpůsobená aktuálnímu stavu vozovky. Pokud ovšem auto uvázne na místě a podkluzující kola se ne a ne chytit, je nutné mít v autě rychlou pomoc.

Situaci s podkluzujícími koly vám mohou pomoci vyřešit sněhové řetězy, ale ne každý řidič je jimi vybaven. Navíc jejich nasazování může být zdlouhavé a namáhavé. Proto se vyplatí mít v kufru auta i něco, co pomůže zdrsnit uklouzaný sníh či led a co nejrychleji odjet. Právě pro tyto účely je určeno praktické 10litrové balení Zimního posypu Liapor. Tento zimní posyp má na rozdíl od konkurenčních zdrsňujících posypů mnoho výhod:

– Je mnohem lehčí než štěrk či písek – snáze se sním manipuluje.

– Je ekologický – neškodí lidem, zvířatům ani přírodě.

– Je také mnohem šetrnější k podvozkům aut.

– Je účinný i při velmi nízkých teplotách až -15°C

– 10litrové balení vystačí na posyp až 200m2!

– Praktické 10l balení do kufru auta zakoupíte on-line.

V kufru auta nezabere skoro žádné místo. Nevyužitý posyp si můžete schovat na další zimu, nebo třeba použít na zahradě či v květináčích pro provzdušnění zeminy. Jedná se totiž o 100% přírodní keramický materiál bez jakýchkoliv chemických příměsí. Na rozdíl od štěrku neucpává kanalizace, ale postupně se odplavuje, takže po zimě ho stačí z vozovky spláchnout.

Buďte připraveni i na krizové situace. Objednejte si rychlou pomoc při podkluzování kol do kufru svého auta na obchod.liapor.cz.

 

.

« »