05_5b6c378bc7aca

Škoda vlastencem aneb 100 let republiky

3. 9. 2018 • Novinky

První otázka za zlatého bludištáka, pro to kdo správně odpoví na otázku: Kdy vznikl samostatný československý stát? Věděli jste odpověď? Pokud ano, chvála vám a díky bohu za vás. Pokud ne, běžte se stydět do kouta, útěchou vám může být, že nejste bohužel sami. Ostatně všimli jste si, jak ti mladí dneska skoro nic o vlastní historii neví? Hlavně, že mají nejmodernější samrtphony. Dobrá rada pro rodiče, příště jim místo nového mobilu, kupte knihu.

Osvěta je ale zajištěna a to v podobě, kterou si pro vás přichystala automobilka Škoda auto. Nyní si v nabídce můžete zakoupit tzv. paket Edice 100. Dodává se do všech řad automobilů, kromě nejmenšího člena rodiny Citigo.

Tento paket je dostupný za symbolických 100 korun českých. Nemusíte se být žádných kýčů, interiér se ladil velice decentně a vkusně. Co tedy tento paket obsahuje? Začínáme sedadly, která jsou prošitá v barvě trikolory (červená, modrá, bílá), stejně tak je prošit i kožený volant. Dále na předních sedadlech můžete naleznout malou českou vlaječku. Na co nesmíme zapomenout je logo Edice 100 na předních blatnících.

Příjem objednávek tak potrvá do konce roku. Vyrábět se začne již teď v září. Pokud tedy i vy chcete vlastnit vzpomínku na sté výročí československého státu, je nejvyšší čas si objednat novou Škodovku i s tímto paketem.

.

« »