nanosterace

Tekuté stěrače a další potřeby pro auto

2. 12. 2023 • Novinky, Zajímavosti

Při řízení je viditelnost klíčová, přičemž čisté čelní sklo vám zajistí jasný výhled za jakéhokoliv počasí, tedy ať už cestujete během mlhavé noci, nebo za slunečného dne. Během zimního období se celkově na vozidle usazuje mnohem více nečistot než v tom letním, ovšem existují produkty, které čistotu podpoří. Jedná se například o tekuté stěrače, keramickou ochranu laku i kvalitní autošampon.

Právě tekuté stěrače přináší spoustu benefitů, protože jsou založené na nano technologii, která zajišťuje snadnější odstranění usazených nečistot během jízdy. Nanesením přípravku vytvoříte na čelním skle neviditelný film, jehož úkolem je odpuzovat vodu. Stejně tak tekuté stěrače nachází uplatnění během mrazivého počasí, protože na skle nebudou námrazy ulpívat, takže nemusíte ráno vstávat o půl hodiny dříve.

Vosk na auto

Další skupinu tvoří vosk na auto, který lak nejenže rozzáří a osvěží, ale také ochrání. Lakovat můžete různé části, ať už se jedná o sklo, zrcadla, gumy, plasty, nebo chromované části. Pro všechny zmíněné prvky postačí jeden produkt, se kterým zabráníte případným škrábancům a dalším oděrkům.

Keramická ochrana laku

Ochranu na další level povýší keramická ochrana laku. Jedná se totiž opět o nano technologii, takže funguje podobně jako tekuté stěrače na skle. Po celém vozidle se vytvoří transparentní vrstva chránící lakované části po dobu až 60 měsíců. Nemusíte se tedy bát, že se na laku zachytí nečistoty, stejně tak ho ochráníte před škrábanci a podobně.

Autošampon

Samozřejmě nesmíme zapomenout na autošampon, který taktéž může být nano. Šamponem odstraníte všechny nečistoty a používat ho můžete na jakoukoliv část vozidla, tedy konkrétně na vodotěsné plochy.

Podívejte se na webovou stránku Nasucho.cz, kde najdete produkty pro péči o automobil.

.

« »

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

autojournal.cz