bez-nazvu

Toyota představila nové ambasadory Fuksu, Habance a duo Sluková s Hermanovou

21. 10. 2018 • Novinky

Toyota má v Česku nové sportovní ambasadory, beachvolejbalistky Markétu Slukovou a Báru Hermannovou, rychlostního kanoistu Martina Fuksu a skatera Maxima Habance. Všichni čtyři si ve čtvrtek oficiálně převzali klíče od hybridních vozů Toyota z rukou zástupců automobilky.

České zastoupení Toyoty v marketingu sází na české sportovce a lokální akce. Podporuje například běžecký seriál Run Tour, ale také Český paralympijský výbor.

Dlouhodobou ambasadorkou automobilky je také snowboardcrossařka Eva Samková. V Toyotě se česká olympijská vítězka se svým týmem tým Czech SBX přepravuje na závody, tréninky i soustředění už čtvrtým rokem v řadě.

„Celosvětovou filosofií Toyoty je mobilita pro všechny. Už dávno neprodáváme jen auta. Proto podporujeme naše úspěšné sportovce i paralympioniky. Doufáme, že jim to pomůže v přípravě a usnadní jim to život. Jsme zase kousek dál v propojení se sportovním světem. Naším cílem je pomáhat překonávat nemožné,“ řekla mluvčí české Toyoty Jitka Jechová.

„Před 20 lety jsem byl na základce kvůli ježdění na skatu za vyvrhela, teď mi Toyota předává auto. Časy se změnily,“ zamyslel se při předávací akci ve svém vlastním in-door skate parku Max Habanec.

„Jezdit v hybridní Toyotě pomůže nejen nám, ale zároveň tím šetříme i ovzduší, což strašně moc oceňuju. Navíc můžu teď po Praze parkovat kdekoli zdarma a nemusím hledat parkovací místa, čímž uspořím spoustu času,“ doplnila Bára Hermannová.

.

« »

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

autojournal.cz