lambroghini gallardo lp 560-4

Video poslední verze Lamborghini Gallardo

10. 12. 2012 • Novinky

Lambrghini Gallardo je tu s námi již deset let. Zanedlouho se konečně dočká nástupce, ale ještě předtím nás vítá nový facelift. Pod článkem také najdete propagační video.

Změny jsou pouze kosmetické. Motor zůstává stejný, tedy atmosférický desetiválec o objemu 5,2 litru s výkonem 560 koní a kroutícím momentem 540 Nm. Poháněná jsou standartně všechna kola přes automatickou šestistupňovou převodovku e-gear. A teď k oněm změnám vzhledu. Kola jsou devatenácti-palcová s novým designem. Dostupný je Style package s černě leskle lakovaným předním spoilerem a maskou chladiče. Přední nárazník má také jiný tvar s trojúhelníkovými příčkami, ten zadní potom jinak tvarované otvory pro odvod horkého vzduchu z motoru.

Nástupce Gallarda má být představen již příští rok. Lamborghini je zatím na jakékoliv informace skoupé, tak si alespoň vychutnejte video představující posledního z rodu Gallardů.

YouTube Preview Image .

« »

https://myrosatis.com/wp-content/uploads/2021/03/21210305car-air-purifier.html https://www.autojournal.cz/how-to-use-baking-soda-to-deodorize-refrigerator/