car-1209912_1280

Zážitky nejen pro muže: Projeďte se v elektromobilu Tesla

31. 8. 2020 • Novinky, Zajímavosti

(PR) Pokud si chcete splnit chlapecké sny, máte jedinečnou šanci, protože se zážitky pro muže jako by se roztrhl pytel. Tesla je exkluzivní elektromobil se zrychlením z nuly na sto za méně než tři sekundy. Protože se však jedná o poměrně drahý vůz, zůstává pro mnohé muže jízda autem Tesla pouhým snem. Ale zrovna tento sen může vyplnit. Stačí, když se obrátíte na někoho, kdo vám jej pomůže zrealizovat.

Fantastická zážitková jízda v Modelu S, Modelu X i Modelu 3. Všechny tři uvedené elektromobily má k dispozici společnost Teslička.cz, která dokonce nabízí i špičkové konfigurace ve verzích Performance. Zážitková jízda autem tak pro vás bude dokonalou potěchou. Moderní technika, maximální výkon, luxusní výbava.

Kde si jízdu Teslou můžete užít?

V podstatě nezáleží na tom, v jaké části České republiky se nacházíte, protože jízda v Tesle je dostupná nejen v Praze, ale také v Brně, Olomouci, Znojmě a Neratovicích. Jestliže nemáte v blízkosti ani jedno z těchto uvedených měst, je možné si nechat přistavit elektromobil na vámi zvolenou adresu, přičemž příplatek činí 15 Kč/km od nejbližšího výjezdového místa.

Projedete se na veřejných pozemních komunikacích s minimálním provozem, takže maximálně otestujete potenciál těchto automobilů. Najedete od 40 do 100 kilometrů, záleží na tom, jaký balíček zvolíte.

Zážitková jízda Teslou jako dárek

Je i některý z vašich kamarádů příznivec elektromobilů? Zážitková jízda Teslou je vhodná i jako dárek pro muže. Stačí mít alespoň dva roky platný technický průkaz a můžete usednout za volant. Dárkový poukaz je možné uplatnit nejpozději čtrnáct dnů před koncem platnosti. Tak neváhejte a kupte svým blízkým dárek, na který nezapomenou.

Teslička.cz poskytuje také teambuildingy s těmito vozidly, pronajímá elektromobily na svatby a nabízí řadu dalších služeb. Všechno je jen o domluvě. Uvedená společnost se snaží vždy vyhovět.

.

« »

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

autojournal.cz