*EXCLUSIVE* *WEB MUST CALL FOR PRICING* - *STRICTLY NO WEB USAGE UNTIL FURTHER NOTICE*  Jeremy Clarkson gets his hands dirty as he helps and show Binky from Made in Chelsea to change her car tyre

Kontroverzní Jeremy Clarkson ukázal dobré srdce. Zastavil a pomohl s výměnou kola

9. 6. 2018 • Novinky, Zajímavosti, Zábava

Výměna kola by měla patřit mezi základní řidičské dovednosti, ne každý je však v této činnosti doma a mnozí řidiči či řidičky si ji nevyzkoušel celé roky nebo vůbec. Zdá se, že populární Jeremy Clarkson k nim nepatří.

V některých ohledech je ke všem život férový. Mezi ně rozhodně patří i poškození kola neboli defekt. Čas, místo a ani způsob si nevyberete, můžete se však ujistit, že jednou za několik let se vám to prostě stane. Přejedete přes výmoly, kolejnice nebo jen trefíte ostrý předmět na silnici a veškerý tlak z pneumatiky je fuč. Výměna kola by měla patřit mezi základní řidičské dovednosti, zastavit se a nabídnout pomoc však nikdy nemusí být na škodu.

Dokázal to i kontroverzně vnímaný Jeremy Clarkson, který jen tak zastavil u britské televizní celebrity Binky Felstead. Její Volkswagen Polo dostal defekt a britský automobilový novinář jí s ním bez váhání pomohl. Taková ochota je v ostrém kontrastu s Jeremyho pověstí nevrlého muže. I on však ukázal dobré srdce a v průběhu 15-ti minut poškozené kolo vyměnil. Nejde sice o nijak ohromující čas, to ani zdaleka, v tomto případě se však cení zejména ochota pomoci.

.

« »

MENU