Bugatti Veyron Grand Sport Middle East Edition

12. 11. 2011 • Novinky

Jen málo lidí má to štěstí, že se mu podaří na nějaké motoristické akci spatřit dnes již legendární Bugatti Veyron. Spatřit hned dva vozy vedle sebe? To je větší šance, že vyhrajete ve sportce. To byste ovšem nesměli navštívit autosalon v Dubaji, kde se vedle sebe postaví dokonce hned tři Veyrony Grand Sport z nové limitované edice Middle East. A ta nemůže být prostě představena nikde jinde, než na Blízkém východě.

Pojďme se ale rovnou na trojici těchto supersportů podívat. Co nabízí za v přepočtu více než 40 milionů korun? První kousek nabízí karbonovou karoserii nakovanou do zářivě žlutého odstínu, se kterým kontrastuje černá spodní část vozu a černě zabarvené kola. Stejné barevné schéma spatříme také v interiéru, kde veškeré čalounění je ve žluté barvě. Ale i zde spatříme opět kontrast v podobě tmavě zbarvené horní části přístrojového štítu a sportovního volantu s prošíváním.

Všem už tedy musí být zřejmé, že tato limitovaná edice se bude odlišovat pouze po stránce vnějšího a vnitřního barevného uspořádání. Druhý kousek pro změnu nabídne karoserii s modře zbarveným karbonem, jež je doplněn o leštěný hliník. Uvnitř však žádnou modrou, ani hliník nehledejte. Opět je zde karbon, kterému pro změnu dělá společnost oranžově nabarvená kůže.

A do třetice všeho dobrého. Zelený Veyron doplněný o leštěný hliník a interiér z šedé a zelené kůže. No řekněte, nezávidíte těm arabským šejkům taky trošku jako já?

.

« »

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

autojournal.cz