Cadillac CTS-V od Cam Shaft

14. 12. 2010 • Ostatní, Tuning

Jestli máte rádi decentní styling vozů, tak pro Vás německý tuner Cam Shaft připravil designový balíček pro Cadillac CTS-V.

A co všechno balíček obsahuje? Za 3250 dolarů dostanete nové nárazníky, upravenou masku chladiče a nové koncovky výfuků. Za dalších 2250 dolarů společnost přidá 20“ černě lakovaná kola, větší brzdové kotouče a také černě lakované zpětné zrcátka. Podle společnosti tyto změny dávají vozu „selektivní“ vzhled, který napodobuje letouny typu Stealth. Ovšem pokud by tato letadla byla bílá.

Pod kapotou se ukrývá 6,2 litrový V8, který má zvětšené sání, přeprogramovanou řídící jednotku ECU a kompresor Wait4Me. Všechny tyto úpravy motoru stojí 3250 dolarů. Díky těmto modifikacím výkon vzrostl na hodnotu 463kW (621 koní).

Celkově tedy úpravy stojí necelých 9 tisíc dolarů, což sice není málo, ovšem pokud vezmeme v potaz, že základní model stojí 60 tisíc dolarů a nejbližší konkurent, Audi S6, stojí pořád o 5 tisíc dolarů víc a také má o 150 koní menší výkon, tak tu máme velice atraktivní automobil s nadstandartním výkonem i vzhledem.

.

« »

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

autojournal.cz