3

Facelift FF s V12, ale i s přeplňovanou V8?

14. 8. 2014 • Novinky

Už jsou to skoro čtyři roky, co Ferrari představilo svůj prvním model s pohonem všech čtyř kol. Čas se tedy pomalu krátí a FF stárne. Takže Ferrari vypustilo první neoficiální informace o faceliftu tohoto praktického čtyřmístného modelu.

Již současná verze disponuje obrovským výkonem 660 koní, ale její V12 by měla být lehce posílena na výkon až přes 700 koní. Jenže ohledně motorů to není všechno, protože se vyskytla informace, která uvádí, že faceliftované FF se bude prodávat i s přepracovanou přeplňovanou V8, jakou známe z nové Californie T. Dále zmizí sedmistupňová převodovka DSG a nahradí ji osmistupňová, taktéž DSG.

Nejvíce změn čekáme na exteriéru. Vůz by měl dostat kompletně přepracovaný kabát, aby obstál v konkurenci dalších alespoň pět let. Kvůli vysoké váze bude použito více karbonových vláken a v interiéru se dočkáme nového rozhraní Apple CarPlay. Modernizované Ferrari FF by se na trh mělo dostat v průběhu roku 2016 a cena by se neměla nijak lišit od té aktuální.

.

« »

https://myrosatis.com/wp-content/uploads/2021/03/21210305car-air-purifier.html https://www.autojournal.cz/how-to-use-baking-soda-to-deodorize-refrigerator/