Ferrari 599 GTB Fiorano Anderson Germany

30. 11. 2011 • Novinky, Tuning

Magazín Autojournal.cz v poslední době poskytuje tuningovým úpravám poměrně velkého prostoru. Aby také ne, když nás úpravci pravidelně zásobují takovými lahůdkami, jako je dnešní supersportovní Ferrari 599 GTB Fiorano. Tento konkrétní model si vzdal pod svá křídla německý tuner Anderson Germany a Vy se nyní můžete podívat na výsledek!

Začneme dvanáctiválcovou pohonnou jednotkou o zdvihovém objemu rovných šest litru, která nově disponuje výkonem 496 kW (674 koní). To je o 54 koní víc, než kolik nabízí standardní verze. Navýšení bylo dosaženo pomocí nové řídící jednotky motoru a sportovního výfukového systému. Ten dokonce obsahuje takovou vymoženost, jako je nastavitelná intenzita zvuku ve dvou stupních, ovládaná vedle tlačítka na palubní desce také dálkovým ovládačem.

Vozidlo dostalo vedle silnějšího motoru také atraktivní body-kit z karbonu, jež obsahuje například nová vnější zpětná zrcátka, přední nárazník s lízátkem, boční prahy a zadní nárazník s integrovaným difuzorem ukrývajícím v sobě čtveřici koncovek výfuku. O celkový dojem se pak stará lakování karoserie v černém diamantovém odstínu s červenými pruhy na kapotě.

Červenou barvu ostatně zákazník spatří také na 21“ kolech z lehkých slitin a v interiéru, kde jsou červenou kůží očalouněny sportovní sedačky, boční výplně dveří a sportovní volant. Výsledek? Efektní!

.

« »

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

autojournal.cz